گیتی تور تایلندگیتی تور تایلند

با ثبت نام، با شرایط خدمات، سیاست حفظ حریم خصوصی، خط مشی بازپرداخت مهمان و شرایط ضمانت اجرائی گیتی تور موافقم

در حال حاضر عضو هستید؟

گیتی تور تایلندگیتی تور تایلند
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

قوانین

توجه داشته باشید پیام. پیام شما اینجا می آید

با کیفیت بسیار

۱- کلیه قیمت ها از ۱۵ تا ۵۰ درصد ارزانتر از قیمت های رسمی هتل ها می باشد. اگر چه قیمت ها در سایت معتبر بوده اما به دلایلی مانند ایام هایسیزن  (تعطیلات چند روزه)  ، یا پر شدن ظرفیت هتل توسط دیگر آژانسها ، احتمال افزایش قیمت وجود خواهد داشت. (این افزایش قیمت به دلیل حذف تخفیفات هتل رخ می دهد). به همین دلیل پس از رزرو شما در سایت در فاصله زمانی ۲ ساعت توسط کارشناسان ما، قطعی شدن یا نشدن رزرو به اطلاع شما خواهد رسید.

۲- کلیه اطلاعات و تصاویر و قیمت های ذکر شده روی سایت درباره هتل ها و مناطق گردشگری، عینا از مسئولین هتل یا  سایت منبع هتل مربوطه تهیه شده و صحت و سقم این اطلاعات بعهده هتل و منابع گردشگری است. ما همواره سعی کرده ایم جدیدترین تصاویر در سایت درج گردد.

۳- کلیه رزروهایی که بطور قطعی از این سایت انجام شده است، بطور مستقیم توسط بخش رزرواسیون سایت متصل به سایت هتل مربوط می باشد ،  رزرو زمانی قطعی محسوب می شود که از طرف هتل موجودی ظرفیت تایید شده یاشد و مسافر نیز پرداخت وجه را در بازه مورد نظر پرداخت کرده باشد. در این شرایط مسئولیت هر گونه افزایش قیمت هتل یا عدم وجود جا بر عهده ما خواهد بود.

۴- در صورتیکه هتل وجود ظرفیت را تایید کرده و به مسافر نیز از سوی ما OK جهت پرداخت وجه داده شده باشد اما مسافر به هر دلیل ، در پرداخت مبلغ تعلل نماید به نحوی که یا ظرفیت موجود اتاقها به اتمام برسد و یا هتل تخفیف های اعلامی را حذف نماید ، هیچ گونه مسئولیتی متوجه این پایگاه نخواهد بود.


لغو و استرداد رزرو:

۵- به دلیل گارانتی بودن هتل ها ، امکان لغو رزرو در بسیاری از هتل ها امکان پذیر نمی باشد بخصوص هتل های پوکت . کرابی و ساموئی. آن دسته از هتل ها که گارانتی نباشند هزینه یک روز اقامت را به عنوان خسارت از مبلغ پرداختی کسر خواهند نمود.

۶- زمانی لغو رزرو امکان پذیر است که هنوز وجهی به هتل از سوی ما پرداخت نشده باشد. در این حالت بدون هیچ خسارتی مبلغ شما طی ۲ روز کاری تماما به حساب واریز کننده ، برگشت خواهد شد.

۷- در صورت عدم مراجعه مسافر در تاریخ رزرو شده، اتاق برای مسافر خالی نگه داشته می شود و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.

۸- تنها رزرو هایی قطعی خواهند بود که هزینه آنها بطور کامل پرداخت شده باشد. واریزی علی الحساب یا عدم اطلاع و عدم ثبت فیش بانکی پس از پرداخت یا مشکلات احتمالی درگاه های پرداخت آنلاین یا سیستم بانکی، بطوری که مبلغ به حساب ما واریز نشده باشد، رزرو قطعی به همراه نخواهد داشت و سایت گیتی تور تایلند هیچگونه مسئولیتی در این موارد ندارد.

اطلاعات هویتی:

۹- همراه داشتن پاسپورت و واچر تائید رزرو در زمان ورود به هتل الزامی است.

۱۰- پس از قطعی شدن رزرو، واچر هتل (رسید) جهت ارایه به هتل به هنگام ورود و پذیرش ، از طریق ، ایمیل، برای شما ارسال خواهد شد.

۱۱- زمان تحویل یا تخلیه اتاق برای هر هتل، مطابق با قوانین آن هتل می باشد. در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از موعد یا تخلیه دیرتر از زمان مشخص شده، باید هماهنگی های لازم را با هتل انجام دهید. هم اکنون زمان تخلیه ساعت ۱۲ و زمان تحویل ساعت ۱۴ می باشد.

۱۲- بدلیل تفاوت خدمات هتل های مختلف و کیفیت ارائه خدمات هتل های هم درجه و نسبی بودن کیفیت در هتل های مختلف، ما هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات، اتاق ها، .. نخواهیم داشت. پس از وورد به هتل می بایست هر نوع کسری در خدمات یا مشکل را با پذیرش هتل در میان بگذارید.


لازم به ذکر هست که رزرو های موقت جهت دریافت واچر سوری هیچ اعتباری برای سفارت تایلند در ایران ندارد و به هیچ عنوان سفارت تایلند برای واچر های سوری پرداخت نشده و کانفرم نهایی هتل در تایلند برای ویزای مسافر اقدام نمیکند و در زمانی واچر ما مورد تائید سفارت هست که مبلغ کامل و یا ۵۰ درصد مبلغ پرداخت شده باشد . کسانی که به هر شکل در سایت ایجاد مزاحمت و اختلال نمایند ، اعم از ایجاد رزروهای موقت متعدد  و غیره ، با هماهنگی قبلی که از طریق قوه محترم قضاییه بخش جرائم اینترنتی صورت پذیرفته است ، برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پیگیری به دستگاه قضایی ارجاع خواهد شد.

مسافر به هر دلیل ممکن است از سفر خود منصرف گردد ، در این صورت درخواست لغو خود را از طریق اینترنت در بخش پیگیری رزرو ابلاغ می نماید ، و در این مرحله زمان ثبت درخواست لغو نگهداری می گردد ، در صورتی که تا قبل از ۴۸ ساعت قبل از زمان رزرو این درخواست انجام پذیرید ، در مواردی بدون جریمه هتل وجه مسافر با کسر ۱۵% بابت کارمزد خدمات از وجه پرداختی کسر گردیده و مابقی به مسافر به همان طریقی که وجه را در اختیار مرکز قرارداده است باز می گردد .
همچنین لازم به ذکر است متاسفانه با توجه به اینکه تا این لحظه بسیاری از هتلهای تایلند تحت قانون یکسانی عمل نمی نمایند و هرکدام قانون مربوط به خود را داشته و بازهم متاسفانه قانون ایشان نیز هر از چند گاه تغییر میبابد ، پس از دریافت درخواست لغو رزرو از طرف مسافر ، قانون هتل استعلام شده و بر طبق این قانون ، مبلغ جریمه بعلاوه ۱۵% کارمزد خدمات بانکی از مبالغ دریافتی از مسافر کسر گردیده و مابقی به مسافر بازمی گردد ، لذا مسافر میتواند قبل از سفر در صورت احتمال لغو از خود هتل ، قانون مربوطه را استعلام نموده و سپس جهت رزرو آن هتل تصمیم گیری نماید.

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت گیتی تور تایلند می باشد و جمع آوری اطلاعات هتل ها توسط شرکت گیتی تور جمع آوری شده و هر گونه کپی برداری از سایت بدون ذکر منبع اخلاقا صحیح نیست 
 1. – نرخ تورها توافق بین مسافر و همکار بوده و هر گونه ادعای بعدی از کارگزار مورد قبول نمی باشد.- توجه کامل مسافر و همکار آژانس در خصوص خرید بلیط چارتر و قوانین کنسلی و تغییرات بلیط و هتل و تور عدم انجام سفر و یا سایر شرایط به عهده همکار بوده و هیچگونه مسئولیتی بابت هزینه تور متوجه کارگزاری گیتی تور نمی باشد- در موارد فورس ماژور و کنسلی تور حداقل ۳ روز قبل از سفر مسافر به ما اطلاع دهیددر تایلند
 1. لیدر شرکت با تابلو گیتی تور درخروجی شماره ۸ منتظر شما میباشد ، مدت انتظار لیدر حداکثر ۱ ساعت میباشد ، در صورت عدم پیدا کردن لیدر با شماره تلفن لیدر مربوطه(مقصد) مندرج در ذیل تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم مراجعه به لیدر در فرودگاه در زمان مقرر،  مسئولیت  ترانسفر به عهده مسافر میباشد.
 2. بار همراه مسافر به هنگام برگشت به فرودگاه به ازای هر نفر ۱ چمدان پیشبینی شده است ، لذا خواهشمند است در غیر اینصورت حداقل ۱ روز پیش از پرواز برگشت با لیدر مربوطه هماهنگی لازم را به عمل آورید .
 3. نوع اتاق ودرجه هتل مطابق با درخواست ارسالی از دفترایران با تایید مسافر میباشد ، درصورت نیازبه تغییردر نوع اتاق،درجه هتل و یا شبهای اقامت ،تنها با هماهنگی لیدر و درخواست کتبی مسافرامکانپذیر میباشد.
 4. همراه داشتن واچر  به هنگام  معرفی خود به لیدر  الزامی میباشد.

در هتل 

 • ساعت Check In در تمامی هتلها ساعت ۱۴:۰۰ و ساعت Check Out ساعت ۱۲:۰۰ ظهر میباشد. همچنین تمامی هتلها به هنگام Check In مبلغی را به عنوان امانت Deposit از مسافر دریافت و هنگام Check Out مبلغ مسترد میگردد.
 • تخت نفر سوم در اکثر هتلها از نوع سفری Portable میباشد
 • در همه اتاق های هتل های تایلند صندوق امانات موجود است خواهشمند است پاسپورت و پول خود را در صندوق امانات بگذارید و به اندازه نیاز خود پول همراه داشته باشید بدیعی است در صورت گم شدن مدارک شناسایی و پاسپورت هیچ مسئولیتی متوجه شرکت گیتی تور نخواهد بود
 • هتل هایی که در سایت ما و یا پکیج ها فیری شارژ (شارژ مهمان رایگان ) است اطلاعاتی است که از سوی هتل به ما داده شده اما متاسفانه برخی از هتل ها تو فصل های خاص و شلوغ قوانین خود را تغییر میدهند لازم به ذکر است تو این ایام قبل از رزرو با ما در میان بگذارید در غیر این صورت هزینه شارژ مهمان به عهده مسافر است .
 • در ایام خواص مثل کریسمس و یا سال نو میلادی و عیدی چینی تعدادی از هتل ها شام اجباری دارند که چه مسافر استفاده کند و چه استفاده نکند باید هزینه شام را پرداخت کند خواهشمند است در آن ایام به پکیج های سورشارژ ما توجه کنید .
 • در زمانی که مهمان به هتل خود میاورید حتما کارت شناسایی مهمان را به رزروشن هتل تحویل دهید تا در مواقع مشکلات به وجود آمده احتمالی مشخصات مهمان را داشته باشیم.

جهت همکاری با ما اهم از آژانس های همکار در ایران و کارگزار های شهرهای دیگر تایلند و کشور های همسایه از قبل مالزی . کامبوج . چین . اندونزی . ویتنام . ژاپن . کره و فیلیپین میتوانید از طریق شبکه های لاین. واتس آپ . وایبر . ایمو و تلگرام با شماره ۰۰۶۶۸۲۱۹۷۳۳۳۲ تماس بگیرید .

سیستم رزرواسیون آنلاین متصل به سایت هتل مربوط 

 1. سیستم رزرواسیون ما از طریق کد های API و CCS  که موقع قرارداد با هتل ها دریافت کرده ایم متصل است همین امر باعث شده تا به سریعترین شکل ممکن کانفرم هتل را دریافت کنیم خواهشمند است فرم های آنلاین ما را به زبان انگلیسی و کامل پر کنید تا اختلالی در رزرو به وجود نیاید .
 2.  همکاران آژانس میتوانند از طریق پکیج های ارسالی ما و یا از طریق فرم های آنلاین ما درخواست خود را ارسال کنند .
 3. در فرم ها نام شما و نام آژانس و تاریخ ورود و تاریخ خروج تعداد مسافر تعداد کودک زیر دو سال تعداد کودگ دو تا شش سال بدون تخت و تعداد اتاق ذکر شده که باید پر کنید . البته منظور از کودک داخل فرم این نیست که هزینه ای داشته باشد تعدادی از هتل ها کودک زیر دو سال رایگان هست و تعدادی هم تا ۶ سال رایگان هست به منظور اینکه شما کدام هتل را انتخاب میکنید و کل قوانین هتل مربوط را نمیتوانیم در این تب گنجایش دهیم بهتر است که اطلاعات کامل شود تا بعد از دریافت کانفرم هتل به مشکل نخوریم .
 • چه موقعی هزینه را پرداخت کنید.
 • شما در هنگام ارسال درخواست هیچ هزینه پرداخت نخواهید کرد اما در زمانی که کانفرم هتل را دریافت میکنید پرداخت ۵۰ درصد هزینه الزامی است و ۵۰ درصد باقی بستگی به قوانین هتل مربوط دارد مثلا در پاتایا ۵۰ درصد باقی را میتوانید روز ورود مسافر پرداخت کنید و در شهر های پوکت . کرابی . ساموئی باید قبل از ورود مسافر هزینه پرداخت شود .
 • شرایط کنسلی مطابق با قوانین هتل مربوط میباشد .

بعد از کانفرم هتل چه کنیم .

همان طور که گفتیم شما در مرحله اول هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید و بعد از کانفرم هتل در تاریخ ذکر شده که شما در مرحله اول وارد کردید و اطمینان از موجود بودن اتاق خالی لینکی برای شما ارسال میشود که باید مشخصات کامل مسافر ها را  به انگلیسی وارد کنید و کپی پاسپورت مسافر ها را آپلود کنید و ارسال کنید تا به درخواست شما رسیدگی شود و واچر از سوی ما برای شما ارسال میشود جهت دریافت ویزا .

( چنانچه از طریق لینک نخواستید درخواست را ارسال کنید فرم درخواست با فرمت ورد را میتوانید از اینجا دانلود کنید و مشخصات مسافر ها را وارد کنید و همراه کپی پاسپورت برای ما به آدرس     [email protected]    ارسال کنید .