گیتی تور تایلندگیتی تور تایلند

با ثبت نام، با شرایط خدمات، سیاست حفظ حریم خصوصی، خط مشی بازپرداخت مهمان و شرایط ضمانت اجرائی گیتی تور موافقم

در حال حاضر عضو هستید؟

گیتی تور تایلندگیتی تور تایلند
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل گاردن کلیف پاتایا

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل های پنج ستاره پاتایا
5 ستاره
3 شب

تفریحگاه و آبگرم گاردن کلیف ، در ساحل طلایی Crescent Moon واقع و تنها چند دقیقه با ماشین، تا مرکز پاتایا و تفریحات آن فاصله دارد. هتل گاردن کلیف دارای اتاق و امکانات ویژه معلولین و اتاقهای VIP و همچنین سوئیت های خانوادگی می باشد.اتاق های هتل به زیبایی تزئین و از تراس اختصاصی با چشم انداز باغ ،دریا و یا استخر برخوردار می باشند.اتاق ها شبانه روز نظافت می شوند. میهمانان در مرکز بدنسازی گاردن کلیف ، به ورزش پرداخته و یا با آبتنی در استخر رفع خستگی می نمایند.همچنین می توانند از خدمات ماساژ و بدن درمانی مرکز آب گرم وخدمات زیبایی آرایشگاه این هتل ۵ ستاره استفاده کنند. هتل گاردن کلیف از ۴ رستوران و تریا برخوردار می باشد. خوراکهای شبانه روزی رستوران Cliff و یا خوراکهای تازه دریایی و کباب شده رستوران دریایی Chom Talay، را برای امتحان پیشنهاد می کنیم.

علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازی های کامپیوتری بپردازند. ارائه خدمات نگهداری از اطفال ، سفر شما و دلبندانتان را به روزهای به یاد ماندنی تبدیل خواهد کرد.از دیگر خدماتی کههتل گاردن کلیف ارائه می دهد می توان به امکانات جلسه و ضیافت ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ، خشکشویی ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، صرافی ، بسته های نهار ، کرایه ماشین ، امکانات باربیکیو ،کتابخانه، خدمات تورها ، فکس و کپی ، مرکز تجارت و خدمات تهیه بلیط اشاره کرد.

سیاست های هتل گاردن کلیف پاتایا

امکانات رفاهی هتل گاردن کلیف پاتایا

علاقه مندان به بازیهای کامپیوتری می توانند در اتاق بازی، به انواع بازی های کامپیوتری بپردازند. ارائه خدمات نگهداری از اطفال ، سفر شما و دلبندانتان را به روزهای به یاد ماندنی تبدیل خواهد کرد.از دیگر خدماتی که هتل گاردن کلیف ارائه می دهد می توان به امکانات جلسه و ضیافت ، ترانسفر فرودگاه ، لباسشویی ، خشکشویی ، صبحانه در اتاق ، اتو کشی ، صرافی ، بسته های نهار ، کرایه ماشین ، امکانات باربیکیو ،کتابخانه، خدمات تورها ، فکس و کپی ، مرکز تجارت و خدمات تهیه بلیط اشاره کرد.

  • باشگاه ورزشی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل گاردن کلیف پاتایا

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجارت
  • زوج ها
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی