گیتی تور تایلندگیتی تور تایلند

با ثبت نام، با شرایط خدمات، سیاست حفظ حریم خصوصی، خط مشی بازپرداخت مهمان و شرایط ضمانت اجرائی گیتی تور موافقم

در حال حاضر عضو هستید؟

گیتی تور تایلندگیتی تور تایلند
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل پولمن پاتایا

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل های پنج ستاره پاتایا
5 ستاره
3 شب

تعطیلات خود را در ساحل Wong-Amart پاتایا تایلند با اقامت در هتل تفریحی و مجلل پولمن پاتایا  (Pullman Pattaya ) که یکی از هتل های ۵ ستاره پاتایا در تایلند می باشد بگذرانید .

هتل پولمن پاتایا آمیخته با معماری سنتی تایلندی و دکوراسیون مدرن اقامت راحتی را به همراه چشم انداز دریا و کلبه کنار استخر به میهمانان ارائه میدهد.

تمامی اتاق های هتل پولمن پاتایا  بسیار لوکس و مدرن می باشند و به پنجره های بزرگ، تراس , حمام با وان و دوش مجزا مجهز بوده و مرتب طی شبانه روز نظافت میشوند.

در کنار اتاق های استاندارد اتاق و امکانات برای معلولین و اتاق های ویژه نیز وجود دارد .

میهمانان میتوانند از خدمات ماساژ مرکز آب گرم Aisawan بهره مند شوند و یا در یکی از دو استخر روباز هتل به آبتنی بپردازند. جکوزی و مرکز سلامت و آبگرم هتل پولمن پاتایا آیسوان شما را از هر استرسی دور می کند .

در مرکز بدنسازی هتل به فعالیت های ورزشی بپردازید و یا در فعالیت های پینگ پنگ شرکت کنید .خدمات کرایه دوچرخه نیز از سوی هتل تدارک دیده شده است . سرویس نگهداری کودکان هتل پولمن پاتایا آیسوان اقامت را برای والدین آسان کرده است .

هر ساعت از روز، رستوران های Beach Club و Pullman Pattaya کنار دریا به سرو ناهار و شام میپردازند. اینترنت و پارکینگ رایگان در هتل موجود میباشد.

از دیگر امکانات و خدمات هتل پولمن پاتایا آیسوان می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – بالکن – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – فروشگاه در هتل – تهویه و بار اشاره کرد .

سیاست های هتل پولمن پاتایا

امکانات رفاهی هتل پولمن پاتایا

از دیگر امکانات و خدمات هتل پولمن پاتایا می توان به خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – ترانسفر فرودگاه – لباسشویی – خشکشویی – صرافی – فروشگاه هدایا و سوغات – خدمات تورها – فکس و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – رستوران – پذیرش شبانه روزی – روزنامه – بالکن – اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – فروشگاه در هتل – تهویه و بار اشاره کرد .

  • باشگاه ورزشی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل پولمن پاتایا

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجارت
  • زوج ها
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی