گیتی تور تایلندگیتی تور تایلند

با ثبت نام، با شرایط خدمات، سیاست حفظ حریم خصوصی، خط مشی بازپرداخت مهمان و شرایط ضمانت اجرائی گیتی تور موافقم

در حال حاضر عضو هستید؟

گیتی تور تایلندگیتی تور تایلند
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل نوا پلاتینوم پاتایا

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
هتل های چهار ستاره پاتایا
4 ستاره
3 شب

هتل مجلل و۴ ستاره نوا پلاتینوم ، در موقعیتی مناسب در جنوب پاتایا واقع و درمجاورت مناطق تجاری و تفریحی و اسکله شهر قرار گرفته است. اسکله، دسترسی به جزایر نزدیک را فراهم آورده است. هتل نوا پلاتینوم از ۷۸ اتاق شیک برخوردار بوده که هریک به چشم انداز تماشایی استخر و باغ مشرف میباشند. اتاق­ های این هتل دارای تهویه مطبوع ومناسب ،دکوراسیون عالی ومبلمانی با رنگ­های دلچسب ، آسانسور ، گاوصندوق ،حمام و ست کامل آن ،قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت می باشد به منظور ارائه غذاهای فوق العاده خوشمزه رستوران Zia، شبانه روز، به سرو انواع خوراکهای خوشمزه مدیترانه ای و محبوب آسیایی می پردازد. رستوران هتل نوا پلاتینوم از دو محوطه فضای باز و سرپوشیده، جهت سرو غذا برخوردار بوده که به مناظر استخر و باغ ها مشرف می باشند. تریا کنار استخر نیز، نوشیدنی ها و خوراکی های تازه استوایی را به میهمانان ارائه می دهد.

این هتل ۴ ستاره سرویس نگهداری کودکان نیزبرای راحتی خانواده ها ارائه می دهد. امکانات رفاهی هتل نوا پلاتینوم شامل استخر سرباز (فصلی) ، جکوزی و یک مرکز کاملا مجهز بدنسازی می باشد. گردشگرانی که نیاز به تهیه ارز دارند می توانند به صرافی موجود در هتل مراجعه کنند. اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

سیاست های هتل نوا پلاتینوم پاتایا

امکانات رفاهی هتل نوا پلاتینوم پاتایا

این هتل ۴ ستاره سرویس نگهداری کودکان نیزبرای راحتی خانواده ها ارائه می دهد. امکانات رفاهی هتل نوا پلاتینوم شامل استخر سرباز (فصلی) ، جکوزی و یک مرکز کاملا مجهز بدنسازی می باشد. گردشگرانی که نیاز به تهیه ارز دارند می توانند به صرافی موجود در هتل مراجعه کنند. اتومبيل کرايه نيز بنا به درخواست ميهمانان، در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.

  • باشگاه ورزشی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل نوا پلاتینوم پاتایا

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجارت
  • زوج ها
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی