گیتی تور تایلندگیتی تور تایلند

با ثبت نام، با شرایط خدمات، سیاست حفظ حریم خصوصی، خط مشی بازپرداخت مهمان و شرایط ضمانت اجرائی گیتی تور موافقم

در حال حاضر عضو هستید؟

گیتی تور تایلندگیتی تور تایلند
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

درباره ما

  • imageframe-image
  • imageframe-image
  • imageframe-image
  • imageframe-image
  • imageframe-image

درباره ما:

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی گیتی تــور  با تکیه بر سال ها سابقه درخشان  خود و با استفاده از کادری مجرب فعالیت خود را ازسال ۱۳۸۷ با عنوان پسیم تور در کشور تایلند آغاز نموده است و در سال ۱۳۹۲ به علت ثبت شرکت در ایران مشکل نام ( passim ) که نام انگلیسی میباشد تغییر نام داده و به نام گیتی تور تغییر کرده.

این شرکت در ابتدا فعالیت خود را به منظور خدمات رسانی به مسافرین که توسط شرکتهای دیگر طراحی می گردید شروع نمود و با گذشت زمانی اندک هم اکنون با تکیه بر الطاف الهی و بهره گیری از پرسنل متعهد و کارآمد و با اخذ مجوزهای لازم از سازمان گردشگری تایلند فعالیتهای خود را در زمینه های متنوع و اقدام به بررسی و شناسایی هوشمندانه بازار گردشگری کرده و با استفاده از فرصت های پیش آمده و در نهایت با درایت مدیریت شرکت توانسته است خود را بعنوان عمده فروش طراح و برنامه ریز قدرتمند در صنعت گردشگری و توریسم در تایلند معرفی کند و در حال حاضر خدماتی از قبیل تورهای داخل کشوری تایلند و رزرو و تائید بلیط ایرلاین های داخلی و خارجی ، ترانسفر فرودگاهی . لیدر فارسی زبان . گشت های شهری و مرکز خرید . تورهای یک روزه از جاذبه های تایلند و رزرواسیون هتل به مسافرین و شرکتهای همکار، را ارائه می دهد .

مدیران و پرسنل گیتی تور  همواره با جدیت و دلسوزی به دنبال ارایه بهترین خدمات درکوتاهترین زمان و کمترین قیمت هستند. از این رو این شرکت افتخار دارد در پرتو تجربیات فراوان و با ملاک قراردادن نیازهای مشتریان گلچینی از بهترین تورهای تایلند را در مسیرهای مختلف برای هموطنان عزیز عرضه نماید.
۸۹۰
تعداد درخواست انجام شده با آژانس ها
۲۳۴۰
تعداد هتل های رزرو  شده
۳۱۵
پرواز های رزرو شده داخلی
۳۸۴
حمل و نقل VIP